OP Česká Lípa

UPOZORNĚNÍ!!!

Déčko Liberec z. s.

hledá do svého týmu posily na pozici PORADCE OBČANSKÉ PORADNY (Sociální pracovník nebo pracovník v sociálních službách pod dohledem) na pracoviště v Liberci a ve Frýdlantu. Činnost Občanské poradny má dlouholetou tradici, jsme vyhledávanou bezplatnou službou.

Práce poradce spočívá v základní právní gramotnosti, například poradenství v oblasti zadluženosti občanů, bydlení, manželství a mezilidských vztazích, pracovního práva atd. Poskytujeme odborné sociální poradenství občanům, kteří se z nějakého důvodu ocitnou v obtížné životní situaci, kterou nejsou schopni řešit vlastními silami.

Koho by tato činnost oslovila, neváhejte nás kontaktovat. Více informací o nás najdete na stránkách www.d-os.net v záložce PORADENSTVÍ.

Vždy první středu v měsíci budou probíhat výhradě konzultace v oddlužení. Důležité informace ke změně Insolvenčního zákona najdete v záložce Aktuality!

V České Lípě nás najdete na adrese: Paní Zdislavy 418, Česká Lípa

Provozní doba: středa: od 15 do 18 hodin, nutné objednání na čísle 774496261

Pracoviště je umístěno v kancelářském centru (OFFICE CENTER CL)v bezprostřední blízkosti Úřadu práce. Na konzultaci je třeba se objednat na výše uvedeném mobilním čísle. Poradkyně si případné zájemce vyzvedne přímo u vchodových dveří do objektu nebo vysvětlí způsob, jak se do kanceláře dostanete.