OP Frýdlant v Čechách

Déčko Liberec z. s.

hledá do svého týmu posily na pozici PORADCE OBČANSKÉ PORADNY (Sociální pracovník nebo pracovník v sociálních službách pod dohledem) na pracoviště v Liberci a ve Frýdlantu. Činnost Občanské poradny má dlouholetou tradici, jsme vyhledávanou bezplatnou službou.

Práce poradce spočívá v základní právní gramotnosti, například poradenství v oblasti zadluženosti občanů, bydlení, manželství a mezilidských vztazích, pracovního práva atd. Poskytujeme odborné sociální poradenství občanům, kteří se z nějakého důvodu ocitnou v obtížné životní situaci, kterou nejsou schopni řešit vlastními silami.

Koho by tato činnost oslovila, neváhejte nás kontaktovat. Více informací o nás najdete na stránkách www.d-os.net v záložce PORADENSTVÍ.

UPOZORNĚNÍ!!!
vždy první čtvrtek v měsíci budou probíhat výhradně konzultace v oddlužení. Důležité informace ke změně Insolvenčního zákona najdete v záložce Aktuality. Na konzultaci je nutné se objednat!

Ve Frýdlantu nás najdete v POSEC, Havlíčkovo nám. 304

Provozní doba: čtvrtek 16 – 18:45, objednávky na čísle 775 077 234  v pondělí nebo pátek v době od 14 do 20 hodin

 

V případě potřeby můžete navštívit i naše pracoviště v Liberci, a to bez objednání vždy v úterý a středu v době od 14 do 18 hodin!