OP Jablonec nad Nisou

Déčko Liberec z. s.

hledá do svého týmu posily na pozici PORADCE OBČANSKÉ PORADNY (Sociální pracovník nebo pracovník v sociálních službách pod dohledem) na pracoviště v Liberci a ve Frýdlantu. Činnost Občanské poradny má dlouholetou tradici, jsme vyhledávanou bezplatnou službou.

Práce poradce spočívá v základní právní gramotnosti, například poradenství v oblasti zadluženosti občanů, bydlení, manželství a mezilidských vztazích, pracovního práva atd. Poskytujeme odborné sociální poradenství občanům, kteří se z nějakého důvodu ocitnou v obtížné životní situaci, kterou nejsou schopni řešit vlastními silami.

Koho by tato činnost oslovila, neváhejte nás kontaktovat. Více informací o nás najdete na stránkách www.d-os.net v záložce PORADENSTVÍ.

 

UPOZORNĚNÍ!!!vždy první čtvrtek v měsíci budou probíhat výhradně konzultace v oddlužení. Důležité informace ke změně Insolvenčního zákona najdete v záložce Aktuality. Na konzultaci je nutné se objednat!

V Jablonci nad Nisou nás najdete na adrese Spolkového domu, ul. E. Floriánové 8 (býv. ZŠ)

V době dovolených zajišťuje službu pracoviště v Liberci, vždy v úterý a středu, a to od 14 do 18 hodin. Na konzultaci se předem neobjednává. Poslední konzultace může být zahájena nejpozději v 17:30 hodin.Provozní doba: pondělí od 10 do 16 hodin (12 – 12:45 polední přestávka) pro neobjednané klienty
čtvrtek od 12 do 18 hodin pouze pro objednané na čísle 775 077 618 (mobilní číslo je pro klienty dostupné pouze v provozní době), v případě potřeby se lze objednat na čísle 485 152 070.

Pracoviště je pravidelně podporováno Statutárním městem Jablonec nad Nisou, Libereckým krajem a MPSV. Děkujeme!