Provoz poradny v Liberci 9.4. – 10.4. 2019

Milí klienti, oznamujeme, že v uvedených dnech je provoz občanské poradny v Liberci omezen vzhledem k tomu, že většina našich poradců se účastní povinného vzdělávání. Děkujeme za pochopení.

PF 2019

Děkujeme Vám za přízeň v roce 2018, v roce 2019 přejeme mnoho osobních i pracovních úspěchů, zdraví a pohody.

Bilance roku 2018

Občanská poradna Liberec i v letošním roce poskytovala svoji službu – odborné sociální poradenství – díky vícezdrojovému financování. Za podporu naší činnosti děkujeme všem našim donátorům, zejména MPSV, Libereckému kraji, Statutárnímu městu Liberec, Statutárnímu městu Jablonec nad Nisou, Městu Česká Lípa,

OZNÁMENÍ

V současné době je ukončen nábor nových pracovníků na pozici Poradce Občanské poradny Liberec. Všechna místa v týmu jsou prozatím obsazena. Omlouváme se a děkujeme všem dalším zájemcům o tuto pracovní pozici.

Úprava provozní doby pracoviště v Liberci a České Lípě

Pro navýšení kapacity naší služby na pracovišti v Liberci rozšiřujeme provozní dobu o další hodiny pro objednané klienty a to o pondělí a liché čtvrtky od 12 do 16 hodin. Tyto objednací hodiny jsou zaměřeny především na exekuce a insolvence.

Dovolená v Občanské poradně

V době od 23. 7. 2018 do 3. 8. 2018 budou zaměstnanci v projektu Občanská poradna Liberec čerpat řádnou dovolenou. Pracoviště Liberec bude zcela uzavřeno v týdnu od 30. 7. do 3. 8., pracoviště Jablonec,  Turnov a Jilemnice budou uzavřena

Výroční zpráva 2017

Výroční zprávu za rok 2017 si můžete přečíst buď na stránce issuu.com anebo si ji stáhnout ve formátu pdf. Výroční zpráva 2017 Déčko Liberec

Informace ke zpracování osobních údajů

Podrobné informace ke zpracování osobních údajů v Občanské poradně Liberec a jejich pobočkách naleznete zde.

Dne 7. 5. 2018 je uzavřeno pracoviště Občanské poradny v Jablonci nad Nisou, a to z důvodu čerpání dovolené. Děkujeme za pochopení.

Akreditace Déčka pro poskytování služeb v oblasti oddlužení

Déčko Liberec z. s. je akreditovanou osobou pro poskytování služeb v oblasti oddlužení. Identifikační číslo akreditace: AO-034-2017 Najdete nás na stránkách justice.cz v seznamu akreditovaných osob.  

PF 2018

Přejeme Vám klidné prožití posledních dní roku 2017 a v roce 2018 zdraví a pohodu.